Close
k

Projects

Contact

News

Let's connect

Dijital Ortaklık Kuracaklara Tavsiyeler

Dijital dünyada yatırım yapanların sayısı her geçen gün artıyor. Çok fazla ziyaretçi trafiği alan internet sitelerine ortak olmak isteyen yatırımcılara tavsiyelerim şunlardır:

+ Yatırım yapacağınız internet sitesini tamamen test etmeden ortaklık kurmayın. İnternet sitesinin analiz raporlarına iyi göz atın. Dijital dünyanın en güzel özelliği de işte budur. Yatırımda bulunmadan önce test edebilirsiniz.

+ İnternet sitenizde son kullanıcılara yönelik değişiklikler yapın. Örneğin daha dikkat çekici içerikler, görseller, etkili kampanyalar geliştirerek kullanıcılarınızı memnun edecek gelişmeler kaydedin.

+ Eğer varsa internet sitesinin diğer ortakları ile görüşün. Hangi ajanslardan hizmet alındığını ya da hizmet alma devam etmiyorsa neden devam etmediğini öğrenin. Devam eden ajanslardan görüşme talep edin ve hizmet doğrultusunda size raporlama yapmalarını talep edin.

+ Kullanıcılarınızın dönüşüm oranlarınızı sürekli olarak takip edin. Unutmayın dönüşüm, tıklamadan daha değerlidir. Dönüşümü artıracak fikirler üzerine yoğunlaşın.

+ Ortaklarınızla tüm konularda yakın ve şeffaf bir ilişki kurmaya çalışın. Sabrınız ve tutkunuz hedefinize giden yolda size yardımcı olacak en önemli iki etkendir, unutmayın.

Bir işe ortak olmak gerçekten zor iştir, özellikle ülkemizde.. Kimsenin kimseye güveninin kalmadığı şu günleri yaşarken ortak olacağınız ya da kuracağınız işlerde gönülden başarılar dilerim.

Post a Comment