Close
k

Projects

Contact

News

Let's connect

Müşterilerinizle Bağlantı Kurmaya Başlayın

Facebook hepimizin bildiği üzere dünyanın en büyük sosyal medya sitesi. Günlük 1.5 milyardan fazla, aylık 2.3 milyardan fazla kullanacı ve 7 milyondan fazla reklam verenin bulunduğu bir internet sitesi.

Facebook her ne kadar son 1 yılda reklam ücretlerine ciddi anlamda zam yapsada hala potansiyel müşteri bulma yolunda reklam veren için ciddi bir nokta.

Potansiyel müşteriler bulun
İnsanlar sizinle doğrudan iletişime geçtiğinde işletmenizle ilgilendiklerini anlarsınız.

İşlemleri artırın
İnsanların bir mesaj yazışması içerisinde alışverişlerini gözden geçirmelerini ve tamamlamalarını kolaylaştırın.

Destek sunun
İnsanların sorularını yanıtlayın ve yaşadıkları sorunları gidermelerine yardımcı olun.

Mesajlar reklam verme amacında reklam yayını yanıtlar için optimize edilerek insanların işletmelerle iletişime geçme ve ilgilerini eyleme dönüştürme olasılığı artar. Bu reklam verme amacıyla şu anda iki farklı reklam türünü kullanabilirsiniz.

Messenger’a yönlendiren reklamlar
Messenger’da konuşma başlatan reklamlar işletmenize yanıt verme olasılığı en yüksek kişilere erişerek müşterilerin ilgisini eyleme dönüştürmenize yardımcı olur. Mesajlar reklam verme amacı, Messenger’a yönlendiren reklamları hiç olmadığı kadar etkili hale getirerek Messenger’a trafik yönlendiren kampanyaların değerini yükseltir.

Sponsorlu mesajlar
Mesajlar reklam verme amacı üzerinden sponsorlu mesajları kullanarak mevcut konuşmaları yeniden başlatabilir ve konuşmaların ölçeğini kolayca genişletebilirsiniz.

Post a Comment